Володимир

Осипчук-Скоровода

 

УСТАНЬ У СВАРЗІ

Розширена анотація на книгу пророцтв «Устань у Сварзі». Нова Свідомість – Зміна Діб

Спільна дія шести Божеств-Абсолютів «Слова о полку і гореві Ігоря» привела Володимира Осипчука до розкодування тексту Священного Послання Русів-Українців ІХ століття як Книги Пророцтв-часу хрещення Руси-України Аскольдом І І І. Це відома Книга Велеса, а точніше Книга Оседня, Богумира і Велеса про 43 тисячі славної праісторії Арійського Православ’я з подробицями від загибелі Трипілля-Турипілля 1432 року до х.е. до початку Нашої Русальної Доби 368 року х.е. і далі 500 літня боро тьба держави Божа-Оседня та Кия Гордині з Боричевим градом на Дніпровських берегах за самостійність вічного Слов’яно-Слав’янського Правого Духу України-Руси від Трисвітлого Сонця. Відшукано Правий Край Інський на території теперішніх Ірану та Іраку-Українське Семиріччя і тим ПравУкраїна врівноважує сучасний Лівий Дух Нави! Прийшов час Правого Свастя-Правого руху Сварги. Востаннє це здійснили Кий-Отець Богумир 3000 років тому та Ор-син Оседень 368 року. Нині до нас вертається Жива Мати Слава за пророцтвом Тараса Шевченка «А слава заповідь моя». Віко Української Труни зірвано!


Оживають шість триєдиних світових стихій із Дажбогом на чолі та НародоПтахом за д.18! Відповідно Шість Руських Божеств стали площинами Біблійного Божого міста з розмірами України. В основі цього велетенського Куба Мудрості на 12 Брам, наповненого душами пращурів та предків, лежить всім відомий Скіфський Квадрат. Майте Яву Забутих Предків! Ото ж хай “АпоКаліПсис”—22.14 - працює на Праведну Велику Україну: «Блаженні хто випере Шати Свої, щоб мати Право на Дерево Життя і ввійти брамами в МіСто!”


Великий Київський Заповіт (ВКЗ) йде на допомогу нової Праведної свідомості Вчителів-Українців у Мить метафізичного розп’яття Української Руси – на порятунок від Біблійного Армагедону! Вставаймо у Сварзі!

вверх