Володимир

Осипчук-Скоровода

 

О МИЛИЙ БОЖЕ УКРАЇНИ

Читачам-Українцям Ненарожденної України пропонується нове прочитання СЛОВА ОПОЛЧЕННЯ. Це є Послання від останніх Русів-Українців ХІІ століття. Це приголомшлива розкодована Велика правда про нашу ПРАісторію, Віру у ПершоКиїів Землі Трояня, світогляд з передбаченням нашого теперішнього критичного – крижового стану – маємо диво міжцивілізаційних контактів у мить Метафізичного Розп’яття України. Час підійшов до Свого Краю–маємо Кінець Кінців у своїх руках. Отож Самоусвідомлюючись у П’яти Днях Творення Божого Сина Земного на момент загибелі Трипілля та його Рятівничого Велеса 3.5 тисячі років тому, приходимо до вияву Велико Православного Подвигу Божа, який дав належну відповідь ХибоОрам і врятував Свароже Коло у його природному, Правому розвитку Сонячно-Земної Людини- осе дійсно Великі Русь-Україна-Сіверія! Суть Земля Трояня, яка вийшла достойно із Каліюги і нема потреби втрачати 432000 років!


Цей подвиг-продовження побутування П’яти Православних Слав’янських племен на Чолі із Древлянами фіксує зокрема Білокам’яна Могила-Кургал на березі Азовського моря за д.9а та 9б. Отож маємо свій Правий Ордан, а не лівий Іордан! Маємо Сварожі Кола Розвитку-Яви Дажбожої Людини-Чоловіка-Арія. Маємо і Гроб ГоспоДень на березі Азова–Асгард-Герри–Жир Руського Золота! Ясноград від Ясної Галактики!


Проаналізувавши більше шестисот джерел щодо ВКЗЗ, письменник Володимир Осипчук-Скоровода, математик, поет, пісняр, літературознавець, теомеханік піднімає-усвідомлює Послання до рівня Великого Київського Заповіту Землі (ВКЗЗ), тобто до рівня Священного Письма з моноїстичною ієрархією Богів на чолі із Сварогом та його дружиною-планетою Земля,що відповідає почуванню сучасної наукової картини Світу. Настав Час Відродження нашої планиди!


Сварог і Сварга відкриваються у сучасному розумінні як структурований Божественний ЧасоПростір Прецесії Землі з Правим Періодом у 21600 років від Початку України-Руси. То ж маємо і своє Світотворення Шести Днів Людини-Чоловіка, коли Наш День триває 3600 років, а відповідне Чистилище має ім’я Купалище. Тим заперечується Нава–Світ Мертвих, який стримує Ненарож денних в умовах державного фактичного Наво-Славія Великого Єгипту. Отож Арії чи Венеди? Песиголовці від Собачої Зірки Сиріус чи Сонцепоклон ники від Красної Зорі? Каліюга позаду чи Каліюги попереду? Ставка у 432000 років! «Труби трублять ГороДенськії» від Рятівничого СЛОВА!. Ми є від Дня, а не від Ночі!
Світло Єгипту П’ятиденного чи ТриСвітло Української Руси від Шести Днів Творення Бусом-ОсеДнем І, ІІ, ІІІ? РА чи навпаки АР? Інопланетяни, що згубили свою планету і вирішують питання Воскресіння Тіла чи Земляни, що знову доросли до Оживання Православного Духу за Пророцтвом Тараса Шевченка – «А Слава заповідь моя!»? Досить перевертати-викрадати Арійську Відею!


Старий біблійний Заповіт думає одне – понищити інші вірування. Новий Заповіт говорить мовби про нову віру, але строго стикується із старим «я прийшов не заперечити, а виконати». Закордонні релігійні центри чинять свою потаємну дію. Тому ми не триєдині, а трирізні. Україна стала духовним сховищем-відстійником закордонних імперій-Греко-католицької, Римської, Візан тійської, Московської...Нам треба ж бути Триєдино Православними від Світу Прав! Тому головним питанням філософії ВКЗ є стосунки із світом Нав. Нава визнається, але діалектично заперечується Правою. Ява богів і вірне Світо розуміння Розвитку можливе тільки від Світу Прав. Візантійське християнство, перевертаючи поняття підмінює любов до Світу Прав, який бережуть Жаля та Ор-Арій любов’ю до світу Нав-світу мертвих - «чекаємо воскресіння світу мертвих» стверджує нині символ Православної Віри. Це є підкорення Навою Прави. Це є віра у Великого Хорса племені Борусів-Московитів, а не Великий Дажбожий Вирій! Боже Правий, ти мене чуєш у Три Пра во славному Київі!?


Отож маємо дорогу подолання Трирізності суспільного стану України і перейти до Триєдності власного Великого Дерева Життя. Адже апокаліпстичне Місто на 12 Брам - це Великий, а не Малий Київ, а Його Куб Мудрості є територія України із розмірами Скіфського Квадрату! Прийшов час думати, говорити і діяти три єдино і нелукаво. Смертю смерть попрано! Три Царства Божа-Арійство Боже - всередині нас! Спіраль Великого розвитку знайдена! Матір Матерії – Славу - Передобуто! Праве Свастя стає Скоро-Водою! На небесному престолі Великого Хорса змінюють Вишній Золотий Перун Великий Дажбог і Керівник Кивської держави із Трисуттям-Стружім в Правій руці!


Український Стрибог-Триєдина Стихія Повітря запрацювала! Дажбожі онуки радіють з Божим Батьком–«Старим Ярословом» СЛОВА! Божа Велика Земля-Живий Троянський Вирій 24 і 42-х Земель воскресає! Святий Дух Дажбожого Право-слав’я розкрутив у Сварзі Шість Триєдиних Світових Стихій! Є Правий Горній Перехід від ТриСвітлого Сонця до дії Великого Триглава та його Великого Божа за Тарасом Шевченком («Кавказ»)! Навославіє ж Світу Мертвих продовжує рухатися в Єгипетську Яму Каліюги. Місія Андрія від Світу Нав зупиняється Києм Гординею від Світу Прав!


Священний текст ВКЗ породжує для Початку оживання Української Руси- Ку пайла у Сварзі. То ж читач має посмакувати Нове Слово Української, інтелектуальної революції і збагнути, зокрема, космічним поглядом обриси острова Хорстиці, як Стопу Купайла у Сварзі! Не Армагеддон, а Друге пришестя Шести Абсолютів! Абсолютів, породжених Божим Бусом! Закон єдності і боротьби протистоянь відновлює украдене Руське Диво Украйни!


“О, стогнати Руській Землі,спом'янувши ПервоПравую Годину і ПервоПравих князів!”- СЛОВО ...


Український Світогляд Пере-Можжя Українського Православ’я над Драконом та ЛевоЗвіром Апокаліпсису завершується ТриЛевом Небилону від Великої Лугані – Серединного Світу усієї планети!

вверх