ГОЛОВНА
Шановний Відвідувачу!
Радий вітати тебе на своєму сайті. Тут ти зможеш познайомитись з моєю творчістю - прочитати анотації виданих книг, деякі з численних віршів, а також послухати чи завантажити на свій комп'ютер пісні, написаних у моєму співавторстві.
Я довго думав: з чого почати наше знайомство? Напевно, з біографії чи, можливо, з перегляду відео, де я - серед діючих осіб. Отже, знайомтесь з біографією, дивіться відео, слухайте пісні.
Осипчук Володимир Семенович
літературознавець, поет, критик, публіцист, журналіст, пісняр, теомеханік, член Національної спілки письменників України, академік Української міжнародної академії оригінальних ідей.
Біографічна довідка
Народився 9 листопада 1949 року в НадРоссі – село Селезенівка на Сквирщині, українець, пише українською мовою.
Закінчив Таращанську середню школу-інтернат із золотою медаллю.
Служив радіотелеграфістом у війську, після служби в армії працював слюсарем-монтажником.
З 1975 по 1992 рік, після закінчення механіко-математичного факультету Київського державного університету імені Т.Г. Шевченка (кафедра теоретичної механіки, дипломна робота в КБ Олега Антонова – "Математична модель динаміки поведінки АН-22 на критичних режимах польоту") працював інженером-дослідником теоретичного відділу 18 на заводі "Арсенал". Орієнтується у проблемах віброзахисту прецизійних приладів, що використовуються для прицілювання стратегічних та тактичних ракет. В 1991-92 роках працював керівником групи математичного моделювання перших національних промислових швейних машин.
В 1980 році отримав другу вищу освіту, очно закінчивши радіофізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка по спеціальності "Лазерна техніка" (дипломна робота "Досліди Майкельсона та Фізо по вияву світового ефіру").
В 1992-93 рр. заступник головного редактора всеукраїнського православного видання "Наша Віра" (головний редактор Євген Сверстюк).
1993-1994 рр. - відповідальний редактор-керівник верстки та коректури тижневика "Край".
1994-1995 рр. - літературний редактор щорічника "Ідея", міжнародної Академії оригінальних ідей.
1994-1995 рр. - заступник головного редактора видавничо-виробничої фірми "Котигорошко".
1995-1996 рр. - випусковий редактор газети "Киевские ведомости".
1996-1997 рр. - помічник відповідального секретаря всезалізничної газети "Магістраль".
1997 рік - керівник прес-центру фірми "Еко-авто-титан".
1997-1998 - кореспондент відомчого журналу МНС "Надзвичайна ситуація".
З 1999 року - займаюсь творчістю.
В 2005-2006 роках деякий час працював політтехнологом партії "Зелена планета" - секретар по Сіверщині, Слобожанщині та Києву, а також відповідальним секретарем міської газети м. Вишневого "Наше місто".
Автор восьми книг. Першої книги поета "Дерево Роду" («Молодь», 1990, Сьома поетична касета). Концептуальної книги досліджень духовісторії "Вістина" («Хрещатик», 1996). "О милий Боже України" (2006, МАУП) та дослідження Книги Велеса "Устань у Сварзі" (Просвіта, 2008), "Гора Ора" (редакція О.М.Стебеляк). Дослідник священних текстів: "Слова о полку і гореви Ігоря, сина СвятоСлавля, внука Ольгова", відкривач початку Нашої Доби від 368 року на чолі із Ором-Бусом-Божом-Ярословом-ОсеДнем та його синами: Києм-Гординею, Щеком-Бояном-Солов’єм, Хоревом-Гореватим-Сегенею – засновниками Кийської-Троянської Руси-України та міста Київа. "Воля Перуна" ( 2011р.) - про Шевченка Боговидця. Збірка сонетів "РОДЕНЬ", побачила світ в 2016 році. Уточнене та суттєво доповнене прочитання вітчизняного твору світової літератури "Слово о полку і Гореві Ігоря, сина Святославля, внука Ольгова" - книга "Небилон" вийшла у 2019р.
Публікувався в газетах "Літературна Україна", "Молодь України", "Вечірній Київ", "Киевские ведомости", "Надзвичайна ситуацiя".
Автор слів дванадцяти пісень композиторів Володимира Ілемського та Василя Волощука. Ліричні пісні виконують Народний артист України Віталій Білоножко, Заслужений артист України Василь Волощук, Василь Бокоч, Олександр Василенко. Пісні "Берегиня Оранта" та "Розмова з собою" у виконанні В. Волощука стали переможницями конкурсу "Наша пісня" в 2011 році, який проводить перша програма Українського радіо.
Керівник громадського Інституту Першо-Людини. Провів щорічні Перші-Дванадцяті всеукраїнські Поліщуківські наукові читання провідних вчених-катастрофістів України "Катастрофи в суспільстві, духовності та природі". Ці щорічні Поліщуківські читання проводяться з 1999 року.
Нагороджений медаллю "В пам’ять 1500-річчя Києва".
Розлучений. Є син та донька. Син Святослов - перекладач, закінчив Київський національний лінвістичний універститет. Донька Валерія - дизайнер, закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка.
Скориставшись сторінкою "Зворотній зв'язок" можна замовити компакт-диск з моїми піснями та автографом, відеодиск "Встаю із Руїн Десятинного Дива" чи рецензію на свою роботу, а може … і рекомендацію в СПУ.
В "Гостьовій книзі" можна поспілкуватися, висловити свої думки, пропозиції, критику чи поставити запитання.
Пишіть! Я обов’язково відповім на Ваші запитання, вдумливо поставлюсь до пропозицій та стійко сприйму критику.
Я багато подорожую по Україні, збираючи матеріал для своїх книг та пропагуючи своє бачення нашої древньої історії та сьогодення. На сторінці "Подорожі дорогами Велеса" можна переглянути світлини, зроблені під час мандрівок.
Збірка сонетів "РОДЕНЬ", була видана в березні 2016 року. За відгуками читачів - книга переповнена об’ємними образами та непересічними небанальними думками. В своїй творчості автор сміливо використовує нестандартні підходи. Як приклад - неправильне, з точки зору граматики, написання окремих слів. Часто зустрічається велика буква посеред слова чи щось схоже - на межі із загальноприйнятими нормами. Це надає словам зовсім іншого змісту, який інколи дуже далекий від звичного. В результаті - в кожен рядок сонету закладено декілька смислів, що примушує допитливого читача віднайти майстерно приховану автором істину або знайти свою. Незважаючи на чорно-білі ілюстрації та подекуди заплутаний виклад, що вимагає певних зусиль для осмислення кожного сонету, уяву читача не покидають світлі кольорові картини, а також відчуття оптимізму та свята неформату. Дуже глибокий і тонкий аналіз цієї роботи зробив Заслужений працівник культури України Дмитро Шупта у своїй передмові до книги. Передмову знайдете тут.
Чергова книга "Небилон" побачила світ у вересні 2019 року. Користуючись нагодою, висловлюю щиру вдячність всім, хто дотичний до видання книги - за моральну підтримку, технічну та матеріальну допомогу і довіру. Останнє стосується видавця - ТОВ "Юрка Любченка" (Київ), який без 100-відсоткової попередньої оплати послуг, видав весь запланований тираж книги.
Отже, книга "Небилон" була видана авансом, під мої особисті зобов'язання. Як завжди, не вистачає грошей, оскільки цей вид творчості не вельми прибутковий.
Для благодійників повідомляю свій рахунок:
Осипчук Володимир Семенович
картка ПриватБанку:
5168 7574 2891 1657
телефонувати автору:
050 419 70 80 (Vodafone)
098 316 97 58 (Київстар)
Зазделегідь вдячний за допомогу!
Зацікавлених в придбанні цієї книги прошу повідомити мене зі сторінки "Зворотній зв'язок" чи за номерами телефонів, наведеними вище. Не забувайте - тираж книжки вкрай обмежений!
Надалі інформацію оперативного характеру - вихід книги, прем’єра пісні або час і місце моєї зустрічі з читачами в тому чи іншому місті України я буду подавати на сторінці "Гостьова книга".
Принагідно дякую Володимиру Бойчуку за цей сайт, зауваги та дружню критику.